امروز صبح کنفرانس خبری شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) در جریان رویداد E3 2018 برگزار شد و در این میان، ویدئوی جدیدی از بازی Death Stranding منتشر شد که جزئیات زیادی از آن را به تصویر کشید.

در این ویدئو برای اولین بار شاهد گیم‌پلی این بازی بودیم که کاوش در محیط‌های متعدد و زیبای این بازی توسط شخصیت اصلی Death Stranding به تصویر کشیده شد. البته، صحنه‌های سینمائی هم بخشی از این ویدئو بودند که شامل معرفی شخصیت زن این عنوان می‌شد که توسط لئا سیدو (Léa Seydoux) بازی شده است. در انتهای ویدئو نیز شخصیت زن دیگری معرفی شد که سندی واگنر (Sandy Wagner) بازیگری آن را بر عهده دارد.

اگر می‌خواهید بیشتر از بازی Death Stranding بدانید، پیشنهاد می‌کنیم تریلر زیبای آن در جریان مراسم The Game Awards 2017 را تماشا کنید. همچنین رده بندی سنی این بازی نیز مشخص شده است. از سوی دیگر، مدتی پیش، اطلاعات جدیدی از این عنوان فاش شد که از این نشانیمی‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

متاسفانه تاریخ انتشار Death Stranding در این مراسم مشخص شد و باید همچنان منتظر بمانیم. این عنوان برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت و توسعه قرار دارد و صحبت‌هایی از عرضه آن برای رایانه‌های شخصی هم به گوش می‌رسد. در انتها می‌توانید تریلر زیبای این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید: