به تازگی ویدئویی جدید از گیم پلی بازی مورد انتظار Days Gone منتشر شده است که ما را بیش از پیش با ۱۰ دقیقه از گیم پلی این عنوان آشنا خواهد کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

حتما باید بدانید که یکی از مورد انتظارترین بازیهای شرکت سونی یعنی عنوان Days Gone، در کنفرانس این شرکت در جریان مراسم E3 2018 حضور نداشت و ما نمایشی از آن ندیدیم. اما با پایان یافتن نمایشهای اصلی، چند بازی دیگر برای باری دیگر رونمایی شدند و اطلاعات جدیدی از آن منتشر گردید. حال بازی Days Gone هم در دسته همین عناوین قرار گرفته است و در جریان رویداد اخیر، سونی یک ویدئو گیم پلی ۱۰ دقیقه‌ای از بازی مذکور منتشر کرده است.

در جریان این ویدئو جدید، شخصیت اصلی بازی قصد دارد ماموریت You Got a Death Wish را به اتمام برساند. در این مرحله بازیکنان می‌بایست با جستجو و تحقیق در محیط بازی، به دنبال یک قطعه از موتور این شخصیت بروند تا بتوانند به ادامه بازی بپردازند. بدون شک در مسیر یافتن این قطعه، خطرات زیادی بازیکنان را تهدید خواهد کرد که از مهم‌ترین آن‌ها م‌توان به دشمنان اصلی موجود در بازی یعنی Freakers ها اشاره کرد.

در تریلر مشاهده می‌شود که بازیکن، روش اکشن و به اصطلاح پر سر و صدا را برای انجام ماموریت انتخاب کرده است. اما از آن جایی که کاربران در طول بازی از آزادی عمل زیادی برخوردار هستند، می‌توانند همین مرحله را مانند تمامی ماموریت‌ها، به صورت مخفی کاری و بی سر و صدا به پایان برسانند تا از خطرات احتمالی کمتری در امان بمانند. همچنین در این بازی هیچ بارگزاری انجام نمی‌گیرد و بازیکنان می‌توانند بدون وقفه و بدون تداخل در تجربه‌شان، از بازی لذت ببرند. بدون شک یکی از مشکلاتی که تعدادی از بازی‌های امروزه از آن‌ها رنج می‌برند، بارگزاری‌های طولانی و اذیت‌کننده است.

در نهایت سازندگان این بازی از استودیوی بند (Bend)، صحبت‌هایشان را با اطلاعاتی از دشمنان بازی یعنی Freakers ها به اتمام رساندند. طبق گفته آن‌ها، از آن جایی که این موجودات زنده هستند پس یقینا مانند دیگر موجودات زنده، باید برای زندگی خود نیازهایی را برطرف سازند و ما در طول بازی، می‌توانیم تلاش آن‌ها را برای رفع این نیاز ها مشاهده کنیم.

در دنیای بزرگ Days Gone ، کاربران می‌توانند به فروشنده‌های موجود در بازی مراجعه کنند و کالاها و اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنند. همچنین این قابلیت وجود دارد تا بازیکنان موتور سیکلت شخصیت اصلی را شخصی‌سازی کنند.

بازی Days Gone در تاریخ ۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ مصادف با ۳ اسفند ماه سال ۹۷، به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید ویدئو گیم پلی ۱۰ دقیقه‌ای بازی Days Gone را تماشا کنید: