اخیرا ویدئویی ۹ دقیقهای از گیم پلی بازی مورد انتظار Shadow of the Tomb Raider منتشر شده است که جزئیات آن را در ادامه مطلب می‌توانید مشاهده کنید.

Shadow of the Tomb Raider، نام جدیدترین نسخه از این سری بازی است که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد و بازیکنان زیادی منتظر هستند تا در آخرین ماه از تابستان سال جاری، به تجربه این بازی بپردازند.

بازی Shadow of the Tomb Raider قبل از رویداد E3 2018 به صورت رسمی معرفی شد و تریلری از آن منتشر گردید، اما در جریان کنفرانس شرکت اسکوئر انیکس، ما شاهد رونمایی از گیم پلی کامل این بازی بودیم. در این ویدئو گیم پلی، چگونگی مخفی کاری در بازی و به قتل رساندن دشمنان توسط شخصیت اصلی بازی به نمایش در آمد. همچنین از آن جایی که بیشتر گیم پلی این بازی در برخی از نقاط جنگلی رخ میدهد، این نقاط محل خوبی برای مخفی شدن هستند که کاربران میتوانند به وسیلهی استفاده از آنها، به راحتی دشمنان خود را نابود کنند.

حال به تازگی تریلر جدید دیگری از گیم پلی بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شده است. این ویدئو گیم پلی ۹ دقیقهای، ما را بیش از پیش با محیط و مراحل این بازی آشنا خواهد کرد. در این تریلر شخصیت اصلی بازی به اعماق دریا رفته و به دنبال یک سیاه‌چاله بسیار خطرناک است. در بخشهایی دیگر شاهد مبارزات بازی و نحوه استفاده از سلاحهای موجود در آن خواهیم بود.

بازی Shadow of the Tomb Raider در تاریخ ۲۳ شهریور ماه، به صورت رسمی برای پلتفرمهای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانههای شخصی عرضه خواهد شد.

در ادامه میتوانید این ویدئو جدید را مشاهده کنید: