اخیرا یک ویدئوی جدید از گیم پلی بازی Days Gone منتشر شده است که روشهای به اتمام رساندن هر ماموریت را توضیح میدهد. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

کنفرانسهای شرکت‌های مختلف در طول رویداد E3 2018، به اتمام رسیدند و ما شاهد ایجاد پنل‌های مختلفی هستیم که در جریان آن، سازندگان و شرکت‌های مختلف به صورت کامل‌تر از بازی‌های خود رونمایی می‌کنند و اطلاعات و تریلرهایی جدید را در دسترس کاربران قرار می‌دهند.

از آن جایی که بازی Days Gone در کنفرانس شرکت سونی، از نمایش مخصوص خود برخوردار نبود اما تقریبا چند روز پیش و در جریان همین پنل‌ها، یک ویدئو گیم پلی جدید ۱۰ دقیقه‌ای از بازی Days Gone منتشر و ما در آن شاهد به اتمام رساندن یک ماموریت کلیدی در بازی، توسط یکی از اعضای تیم سازنده بودیم. در این ماموریت شخصیت اصلی بازی به دنبال یکی از اجزای موتورسیکلت خود بود و می‌بایست برای پیدا کردن آن، از میان بسیاری از Freakers ها یعنی دشمنان اصلی موجود در بازی، عبور می‌کرد.

حال به تازگی یک ویدئو جدید دیگر از گیم پلی این بازی منتشر شده است که در آن چند تن از اعضای تیم سازنده بازی، در حال تجربه این عنوان بر روی دو کنسول پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو هستند و در هر دو کنسول، نرخ فریم ۳۰ ثبت شده است.

در این ویدئوی جدید، سازندگان بازی قصد دارند یک ماموریت را، از روش‌های مختلفی به اتمام برسانند. روش‌هایی مثل مخفی کاری و آهسته گذر کردن از کنار بسیاری از این موجودات هوشمند، یا انتخاب روش اکشن و تیراندازی و استفاده از انواع مواد منفجره و سلاح‌های موجود در بازی! در واقع هدف از این ویدئو، نمایش آزادی عملی است که کاربران در بازی در اختیار دارند و می‌توانند هر مرحله را به انتخاب خود و با شیوه خود به پایان برسانند. البته از آن جایی که بازی Days Gone در دسته عناوین تلاش برای بقا قرار می‌گیرد و به نظر می‌رسد که برخی از منابع در آن به سختی به دست می‌آیند، روش مخفی کاری و بدون خون‌ریزی، روشی منطقی‌تر محسوب می‌شود.

بازی Days Gone در تاریخ ۳ اسفند سال ۹۷ مصادف با ۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹، به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

ویدئو گیم پلی جدید بازی Days Gone: