چند ماه قبل بود که بسته‎‌‌الحاقی Call of Duty: WWII با نام The War Machine منتشر شد، حال به مانند چرخه‌ی همیشگی این سری، نوبت به معرفی بسته‌ی الحاقی جدید این عنوان رسیده است. درهمین راستا، امروز اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) از سومین بسته‌‌الحاقی Call of Duty: WWII با نام The United Front رونمایی کرد.

به مانند دیگر بسته‌ها‎ی الحاقی این عنوان، The United Front شامل سه نقشه جدید با نام‌های Market Garden ،Monte Cassino و Stalingrad برای بخش چند‌نفره و یک نقشه جدید برای بخش War mode با عنوان Supercharge که در تونس قرار دارد، خواهد بود. همچنین نقشه‌ی جدیدی با نام The Tortured Path برای بخش زامبی در دسترس قرار خواهد گرفت، این نقشه بازیکنان را به مکان‌های مختلفی می‌برد. به مناسبت معرفی The United Front، اسلج‌همر گیمز تریلری از این بسته‌الحاقی منتشر کرده که بخش‌های از گیم‌پلی آن را نشان می‌دهد. می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت زیر مشاهده کنید.

Call of Duty: WWII The United Front در تاریخ سه‌شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ (۲۶ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسو‌ل‌ پلی‌استیشن ۴، و در ماه آینده برای کنسول ایکس‌باکس وان و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.