به تازگی تریلری جدید از بازی Assassin’s Creed: Odyssey منتشر شده که اهمیت انتخاب‌های بازیکنان را به تصویر می‌کشد.

تا یک ماه دیگر، بازی Assassin’s Creed: Odyssey به طور رسمی به دست کاربران و طرفداران این مجموعه خواهد رسید. قطعا تمامی کاربران برای انتشار این بازی هیجان‌زده خواهند بود و قصد دارند تا شاهد تغییرات و اضافه شدن قابلیت‌های جدیدی به بازی باشند تا باری دیگر یک تجربه بسیار خوب به آن‌ها ارائه شود. نسخه‌ی Assassin’s Creed: Odyssey، شباهت‌هایی به نسخه‌ی قبلی بازی خواهد داشت و در واقع برخی از المان‌های بازی از این نسخه الهام گرفته شده است. حتما باید بدانید که ما در نسخه‌ی Origins، برای اولین بار شاهد اضافه شدن المان‌ها و ویژگی‌های بازی‌های نقش‌آفرینی بودیم و البته این نکته باعث شده بود تا هیجان بازی افزایش یابد. یک سختی خاص و شیرین به گیم‍‌پلی بازی اضافه شده بود که رضایت کاربران را به دنبال داشت. اکنون طبق گفته‌های سازنده بازی یعنی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، این المان‌های نقش‌آفرینی در نسخه جدید بازی حضور خواهند داشت و حتی تغییرات مثبت زیادی به خود دیده‌اند.

اکنون در جریان جدیدترین اخبار این بازی، اخیرا تریلری جدید از Assassin’s Creed: Odyssey منتشر شده که اهمیت انتخاب‌های کاربران را نشان می‌دهد. در واقع سازندگان بازی قصد دارند تا در هر نسخه، میزان اختیارات و تاثیرگذاری تصمیم‌های شما را افزایش دهند تا هرکس از تجربه بازی، یک نتیجه متفاوت را به دست آورد. شما در گفت و گوها و ملاقات با شخصیت‌های مختلف، می‌توانید دیالوگ مدنظر خود را انتخاب کرده تا شاهد عواقب و اتفاقات‌های بعد از آن باشید. می‌توانید از این طریق روابط خود را با برخی از بزرگان افزایش داده و به آن‌ها نزدیک شوید. به طور کلی این شما خواهید بود که اتفاقات داستان بازی را رقم خواهید زد و گزینه‌های انتخابی شما، بسیار تاثیرگذار هستند.

اما این تریلر فقط به نمایش اهمیت انتخاب‌های کاربران نپرداخته و در قسمت‌هایی دیگر، می‌توانید ویژگی‌ها و جزئیات المان‌های نقش‌آفرینی بازی Assassin’s Creed: Odyssey را تماشا کنید. تکه هایی از مبارزات شخصیتهای اصلی بازی و نحوه به قتل رسیدن دشمنان، برای شما به نمایش درمی‌آید.

در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را مشاهده کنید: