همه دسته بندی ها

چند ماه قبل بود که بسته‎‌‌الحاقی Call of Duty: WWII با نام The War Machine منتشر شد، حال به مانند چرخه‌ی همیشگی این سری، نوبت به معرفی بسته‌ی الحاقی جدید این عنوان رسیده است. درهمین راستا، امروز اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) از سومین بسته‌‌الحاقی Call of Duty: WWII با نام The United Front رونمایی کرد.

به مانند دیگر بسته‌ها‎ی الحاقی این عنوان، The United Front شامل سه نقشه جدید با نام‌های Market Garden ،Monte Cassino و Stalingrad برای بخش چند‌نفره و یک نقشه جدید برای بخش War mode با عنوان Supercharge که در تونس قرار دارد، خواهد بود. همچنین نقشه‌ی جدیدی با نام The Tortured Path برای بخش زامبی در دسترس قرار خواهد گرفت، این نقشه بازیکنان را به مکان‌های مختلفی می‌برد. به مناسبت معرفی The United Front، اسلج‌همر گیمز تریلری از این بسته‌الحاقی منتشر کرده که بخش‌های از گیم‌پلی آن را نشان می‌دهد. می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت زیر مشاهده کنید.

Call of Duty: WWII The United Front در تاریخ سه‌شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ (۲۶ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسو‌ل‌ پلی‌استیشن ۴، و در ماه آینده برای کنسول ایکس‌باکس وان و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

امروز و در جدیدترین اخبار مربوط به بازی و سرگرمی، یکی از طرفداران استودیو سی دی پراجکت رِد (CD Projekt RED) دو تریلر بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 ویرایش کرده و گفته‌های یکی از شخصیت‌های اصلی بازی The Witcher 3: Wild Hunt یعنی سیری (Ciri) که در رابطه با جهانی متفاوت و پیشرفته است را زمینه‌ی آن قرار داده است. در ادامه تریلر مورد نظر را مشاهده کنید.

توجه: اگر تا به امروز فرصت تجربه بازی The Witcher 3: Wild Hunt را نداشته‌اید پس پیشنهاد می‌کنیم که پاراگراف اول این خبر را مطالعه نکنید چون حاوی اسپویل می‌باشد.

در بازی The Witcher 3: Wild Hunt بعد از این‌که بالاخره و بعد از جست و جو فراوان گرالت دختر خوانده‌ی خود سیری را پیدا می‌کند، سیری به گرالت می‌گوید که با سفر در بُعدهای زمانی مختلف توانسته از دست وایلد هانت مخفی شود، گرالت در ادامه از او می‌پرسد که آن جهان چگونه بوده، سیری جواب می‌دهد که خانه‌های آنجا از شیشه ساخته شده، در آنجا انسان‌ها صورتشان از فلز ساخته شده و با استفاده از سلاح‌های دوربرد از فاصله‌های دور به مبارزه می‌پردازند و به جای اسب از سفینه‌های پرنده خود برای رفت و آمد استفاده می‌کنند اما گرالت در پاسخ می‌گوید که <<سیری دست از مسخره بازی بردار>>.

در زمان عرضه بازی The Witcher 3: Wild Hunt این گفت و گو میان سیری و گرالت از توصیف یک جهان مدرن و پیشرفته، به عنوان یک Easter Egg شناخته می‌شد. امسال و طی رویداد E3 2018 دومین تریلر از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد و در حرکتی خلاقانه یکی از طرفداران بازی‌های این استودیو، گفت و گوهای گرالت و سیری را زمینه این تریلرها قرار داده که بسیار عالی به نظر می‌رسد.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر تاریخ عرضه و پلتفرم‌های مقصد مشخصی ندارد اما پیش‌بینی می‌شود که تا قبل سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و کاربران رایانه‌های شخصی عرضه شود. در ادامه تریلر مورد نظر را مشاهده و در صورت تمایل با کیفیت‌های ذکر شده آن را دریافت کنید.

X